Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü personelleri tarafından yürütülen FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü soruşturmaları kapsamında haklarında adli işlem yapılan ve yakalama emri bulunan firari şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar sonucunda F.K. (1982) ve S.D. (1981) isimli şahıslar bugün yapılan operasyonla yakalandı ve cezaevine teslim edildi.
Related Posts
İmkumu’nda 3 saatte 9 boğulma tehlikesi: Denize girmek yasaklandı
Bartın’ın İnkumu tatil beldesinde, mavi bayraklı plajda son 3 saatte denize giren 9 kişi boğulma tehlikesi geçirdi. Denize girmek yasaklandı.
Çakar kullanan 241 sürücüye işlem uygulandı
İçileri Bakanı Ali Yerlikaya, ışıklı ya da sesli uyarı işareti bulunan cihazları (çakar) mevzuatta izin verilmeyen araçlara takarak kullanan 241 sürücüye işlem yapıldığını açıkladı.
Hakem, penaltı kararını tüm stadyuma açıkladı
Portekiz Premier Ligi’nde Sporting, Boavista’yı 6-1 mağlup etti. Karşılaşmada skor 3-1’ken VAR monitörüne davet edilen maçın hakemi Antonio Nobre, pozisyonu izledikten sonra penaltı kararı verdi. Hakem Nobre, tartışmalara neden olabilecek bu kararının gerekçesini ise kendi kullandığı telsizle tüm stadyuma açıkladı.